O nas

Zapraszamy do naszego domu położonego w przysiółku Odrzykonia zwanym Piekło.

Pomijając odstraszającą nazwę, trudno o spokojniejsze i ładniejsze miejsce dla ludzi szukających wypoczynku. Dom powstał na bazie starego gospodarstwa rozbudowanego i zmodyfikowanego do naszych wymagań.

Nie jest przez to ani nowoczesny, ani bardzo funkcjonalny, ale za to ma w sobie "coś". Położony jest w wyjątkowym widokowo miejscu. W pogodne dni widzimy Tatry, Beskid Niski i Bieszczady jednocześnie.

W pobliżu nie ma sąsiedztwa, najbliższe zamieszkałe domy oddalone są o około kilometr. Droga - od dwóch lat asfaltowa - kończy się na naszym domu, czyli każdy samochód, który widzimy, przyjechał do nas albo się zabłąkał.

Las zagląda nam do okien, lisy, sarny, dziki, jelenie są naszymi gośćmi (zdarzają się też wędrujące wilki) a góry wokół kuszą możliwościami wspaniałych wycieczek. Wszystko to zadecydowało, że w 1996 roku porzuciliśmy życie w Warszawie i zamieszkaliśmy tutaj.

W domu przygotowaliśmy dla gości trzy pokoje z łazienkami i wspólną kuchnię z jadalnią połączoną z pokojem wypoczynkowym. Pokoje są dwu i trzyosobowe. Działalność agroturystyczna połączona jest z funkcjonowaniem Gabinetu Rehabilitacji Dorsum.

Wielu pacjentów gabinetu wykorzystuje możliwość zakwaterowania w naszym domu przyjeżdżając na pobyty terapeutyczne. Proponujemy rehabilitację połączoną z noclegiem. Wyżywienie we własnym zakresie.

Gabinet znajduje się w Odrzykoniu, w odległości około trzech kilometrów od domu, zatem osoby bez samochodu są dowożone na rehabilitację.

Facebook

37
LAT

37 LAT DOŚWIADCZENIA

POMAGAMY STANĄĆ NA NOGI

O gabinecie

Kontakt

Zapytaj o termin


osrodek@dorsum.pl

Używamy Cookies